Strona główna » Oferta

Vip Parkiet opinie
https://pl-pl.facebook.com/vipparkiet/
Poznaj opinie o naszej firmie i zaufaj nam.
Dobierzemy dla Ciebie podłogę idealną dla Twojego wnętrza.

Oferujemy Państwo materiały dociepleniowe, styropiany, farby do zastosowania zewnętrznego wielu sprawdzonych marek, takich, jak KABE, BOLIX, TERRANOVA, ATLAS. Wybraliśmy właśnie te firmy, bo uważamy, że cechują się one równie wysoką jakością, jaką prezentujemy my. Filozofia wspomnianych marek także jest nam bliska – ciągłe doskonalenie się i nie poprzestawanie na tym, co już osiągnęliśmy. Wiemy, że takie konsekwentne i nieugięte dążenie do celu z pewnością przyniesie nam tylko wiele sukcesów i sprawi, że kolejni zadowoleni klienci polecą nasze usługi swoim przyjaciołom.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić oferowane produkty najlepszych według nas marek:

BOLIX to firma znana ze swoich systemów ociepleń budynków. Wyroby tej marki pozytywnie przeszły wszystkie nałożone testy i mogą być one stosowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Inne propozycje marki to również kleje, tynki, farby, szeroko pojęta chemia budowlana. Markę można uważać za zaufaną, bo istnieje na polskim rynku już od dłuższego czasu, dokładnie mówiąc od 1991 roku. Tak długi czas to także sukces pod względem zastosowanych rozwiązań. Wyroby tej właśnie marki zostały wybrane na powierzchnię 65 milionów kwadratowych elewacji. Prawda, że to zdumiewające?
Niska cena w stosunku do jakości z marką BOLIX na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy do zakupów.

Podobny prestiż należy łączyć z inną marką – Terranova. Jest to polskie przedsiębiorstwo, które działa już od ponad stu lat. Ciągle przeżywa kolejne satysfakcjonujące etapy rozwoju. Nic dziwnego, że w ofercie właśnie tego przedsiębiorstwa znajdziemy najlepsze, najwyższej jakości i zawsze sprawdzające się materiały eksploatacyjne. Polecamy tynki szlachetne, materiały do ociepleń – tylko tej marki. Marka ta oferuje swoje propozycje w naszej hurtowni. Zapraszamy na zakupy.

Firma Atlas, a właściwie jej wyroby są znane przez wielu z nas z popularnych reklam telewizyjnych. Chyba najlepiej poznany jest klej do glazur, który zdobył wiele odznaczeń i nagród. Jednak należy pamiętać, że poza tymi produktami producent może pochwalić się również fugami, listwami wykończeniowymi, zaprawami różnego typu, farbami używanymi na różne powierzchnie, gruntami, itd. Wszystkie te produkty mogą nabyć Państwo na naszej stronie, do czego serdecznie zachęcamy!

KABE to znane przedsiębiorstwo, którego korzenie pokrywają Polskę i Szwajcarię. Znane jest przede wszystkim z produkcji wysokiej klasy farb. Oferuje bardzo bogaty asortyment na każdą kieszeń. W Polsce produkcja KABE odbywa się w dwóch miastach: Katowicach i Bielsku-Białej. Proponujemy wyroby tej marki: farby do wnętrz i farby elewacyjne oraz produkty pomocnicze.