Od lat zajmujemy się sprzedażą styropianu. Był to nasz główny punkt asortymentu, od którego rozpoczęliśmy naszą przygodę z branżą. Dlaczego właśnie styropian?
Ze względu na jego właściwości, które są uniwersalne. Styropian wykorzystuje się w wielu branżach. Służy nam do ociepleń budynków, jako doskonały materiał termoizolacyjny oraz jako zabezpieczenie delikatnych sprzętów podczas ich przewożenia. Można go nabyć jako duże bloki, można też uformować z niego różne kształty. Jest przy tym dość wytrzymały na nacisk i tani. Te wszystkie cechy sprawiły, że właśnie styropian stał się głównym punktem naszej oferty.
Potem nadszedł czas sprzedaż innych materiałów budowlanych, tynków oraz farb. Zaoferowaliśmy Państwu produkty sprawdzonych firm, takich jak KABE, ATLAS, Terranova i BOLIX i nie żałujemy swoich wyrobów, wręcz przeciwnie – jesteśmy z nich po prostu dumni.

Drukowanie na szkle
http://produkcjafototapet.pl
Fototapety ścienne, fotookleiny, druk na szkle.
Podkreślimy indywidualny charakter Twojego mieszkania.

Cztery lata po rozpoczęciu działalności naszej firmy zdecydowaliśmy się na otwarcie własnej mieszalni farb i tynków. Taka decyzja bardzo szybko zaprocentowała. Mieszalnia dała możliwość stworzenia wielu niepowtarzalnych mieszanin, które można wykorzystać naprawdę tak, jak my chcemy. Nikt nie powiedział, że trzeba godzić się na gotowe rozwiązania.

Od dziesięciu lat jesteśmy z Państwem i mamy nadzieję jeszcze długo z Państwem pozostać. Polecamy swoją ofertę.